SIKÇA SORULAN SORULAR

Sıkça Sorulan Sorular (SSS) bölümümüze bir göz atın. Aradığınız sorunun cevabını aşağıda bulamadığınız taktirde “POSTA” linkinden bize direkt olarak ulaşabilir, soru, görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Cats of Istanbul ve Pups of Istanbul'a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Görselleriniz yayın hakkını satın alabilir miyim?

Görsel satışları ve diğer ticari talepleriniz için bizimle info@brandcritique.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Gazeteciyim ve ihtiyacım olan bilgiler var. Kiminle iletişime geçmeliyim?

Medya ilişkileri için info@brandcritique.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Cats of Istanbul/Pups of Istanbul hangi medya grubuna aittir?

Markalarımız hiç bir medya grubuna veya holdinge ait değildir.

Sosyal medya hesaplarınız var mı?

Bizi Facebook’ta http://facebook.com/CatsofIstanbul ve http://facebook.com/PupsofIstanbul sayfaları; Twitter, Instagram ve Pinterest’te CatsofIstanbul ve PupsofIstanbul hesapları ve YouTube’da CatsofIstanbul ve PupsofIstanbul kanallarından takip edebilirsiniz. Cats of Istanbul'un tüm sosyal medya hesaplarının direkt linkleri websitemizin sağ ült köşesinde bulunmaktadır.

Yarışmalara nasıl katılabilirim?

Yeni açılacak ve halihazırda aktif olan yarışmalar için sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi tavrise ederiz. Lütfen katılmayı düşündüğünüz tüm yarışmaların “Katılım Koşullarını” ayrıntılı olarak incelemeyi unutmayın.

Tam Cats of Istanbul/Pups of Istanbul'a göre bir proje fikrim var. Kiminle iletişime geçebilirim?

Proje fikir/tekliflerinizi her zaman büyük bir keyif ve mutlulukla değerlendirmek isteriz. Bize her zaman info@brandcritique.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Cats of Istanbul/PupsofIstanbul projesinde çalışmak/görev almak istiyorum. Ne yapmam gerekir?

Eğer bir veteriner ve/ya hayvan psikoloğu iseniz; halihazırda katkıda bulunduğunuz yayınlar ve/ya kendinize ait bir bloğunuz var ise; kedi temalı el işi ürünler üretiyorsanız; Cats of Istanbul/İstanbul Kedileri ailesi ile paylaşacağınız güzel/faydalı/öğretici bir hikayeniz var ise ve websitemize bilfiil katkıda bulunmak isterseniz bize yazılarınızı catsofistanbul@gmail.com ve/ya pupsofistanbul@gmail.com adresleri üzerinden gönderin!

Eğer 10'dan fazla gönderiniz yayınlanırsa, sizlere websitemize katkıda bulunmak üzere resmi bir davet mektubu gönderiyor olacağız.

Sitenizde yayınlanan bir yazı/resim/video/yorum ile ilgili nasıl şikayette bulunabilirim?

Bize konuyu email üzerinden bildirebilirsiniz: info@brandcritique.com

Yazdığım yorumlar websitesinden neden kaldırıldı?

Kullanıcılar tarafından yazılan içerik editörlerimiz tarafından düzenli olarak kontrol edilmektedir. Eğer yorumunuz, uymakla yükümlü olduğunuz web sitesi kullanım ‘Şart ve Koşullar’ını ihlal eder nitelikteyse siteden kaldırılır. Bu durum yasal veya telif hakları kısıtlamalarından, ya da kullanmış olduğunuz dilden kaynaklanıyor olabilir. Sitemizde küfür, hakaret veya spam içeren yorumların yer alması söz konusu değildir. Cats of Istanbul/PupsofIstanbul site üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sosyal medya hesaplarınızda veya websitenize nasıl reklam verebilirim?

Marka ortaklıkları ve diğer tüm ticari talepleriniz için bizimle info@brandcritique.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Cats of Istanbul ve Pups of Istanbul markaları Türk Patent Enstitüsü tarafından tescilli, korunma altında olan markalardır.

Cats of Istanbul /Pups of Istanbul hakkındaki görüşlerimi nasıl belirtebilirim?

Cats of Istanbul /Pups of Istanbul aileleri olarak görüşlerinize büyük önem veriyoruz. Sitemiz ve/ya sosyal medya hesaplarımız ile ilgili görüşlerinizi bildirmek isterseniz lüften ‘POSTA’ linkine tıklayın ve iletişim formumuzu doldurun. Yorumlarınızı mutlaka değerlendiriyor olacağız!