Köpeğiniz İçin Lüks Bir Malikane Yaptırmaya Ne Dersiniz?

No comments

Üç sene önce tasarım çalışmalarına başlayan Hecate Verona; monte edildikleri lüks evler, asalet dolu bahçeler ile uyumlu olmaları için bir takım köpek malikaneleri geliştirmeye başladı. Bu titiz çalışmanın ardından ise karşımıza lüks bir köpek malikaneleri serisi ile çıktı. Bu malikanelerin sunduğu/sunabildiği teknolojiler ise saymakla bitmiyor; ısıtma, havalandırma, iç ve dış mekan aydınlatması, kamera, gıda ve su sistemleri, ödüllendirme noktaları, ses sistemleri, TV ve köpeğinizle her yerden iletişim kurabileceğiniz telekonferans sistemleri...

Kullanışlı iç tasarımına ek olarak bu malikanelerin hepsinin tasarımında en kaliteli ahşap materyallerin ve doğal taşların kullanıldığını da belirtmeden geçmeyelim. 

Kişisel ihtiyaçlara karşılık gelecek şekilde özelleştirilebilen bu malikanelerin hepsi Hecate Verona'nın imalathanesinde tasarlanıyor, monte deiliyor ve iki ile dört hafta içerisinde adresinize teslim ediliyor. Birbirinden şık bu ultra-lüks köpek malikanelerin fiyatları ise 40,000 USD ile 200,000 USD arasında değişiyor (!) 

Ayrıntılı bilgi için Hecate Verona'nın websitesini ziyaret edebilirsiniz:  http://hecateverona.com/


With an objective to create a majestic and royal looking dog manor that complements the garden and the surrounding in which it stands, Hecate Verona started out with a development project on the same lines about three years ago. The result of their meticulous work is a series of extravagant dog houses, each of which feature smart technologies such as heating, air conditioning, indoor and outdoor lighting, cameras, food and water feeding systems, treat dispensers, sound systems, TVs, and a conference calling system where the dog and its owner can communicate with each other!

Apart from its practical interiors, each of the delightful dog manors also showcase the best applicable hardwoods and natural stones such as marble and dolomite. The luxe dog homes can also be customized as per the demands of the owner, following which they are built, assembled and shipped to their destination in two to four months. Prices for the uber-plush pet homes start at $40,000 with fully equipped high-end models costing up to $200,000.

For more information please visit Hecate Verona's website: http://hecateverona.com/


No comments :

Post a Comment