Kedi Göbeği Kokulu Oyun Kartlarını Duymuş Muydunuz?

No comments

Japon perakende markası Felissimo yakın zamanda göbeği kokulu oyun kartlarını piyasaya sürdü!

Evet doğru duydunuz,  göbek kokulu...

Bu garip ve komik kokulu kartların iki çeşidi bulunuyor; kedi göbeği kokulu ve köpek göbeği kokulu. Bir avuç büyüklüğünde olan bu kartların her birinin üzerinde sevimli bir kedi veya köpek imajı bulunuyor. Bu kartların göbeğini kaşıdığınızda ise hayvanseverleri memnun edecek hoş bir göbek kokusu açığa çıkıyor.

İnanmayacaksınız ama bahsettiğimiz bu kartlar, şaka oyun kağıtları değil. Hatta  kedi ve köpek özelinde tasarlanmış göbek esanslarının mükemmelleştirilmesi için marka tarafından yoğun bir araştırma yapılmış.


Hala şaka yaptığımızı düşünüyorsanız, sizi Felissimo'nun websitesini incelemeye davet ediyoruz: http://www.felissimo.co.jp/int/


Japanese retailer- Felissimo’s new scratch cards smell just like your pet’s belly! 

Yup, you heard us right!

Bizarre and funny the sniff card presents two scents- that of a cat and a dog. Each of the palm sized note cards carry a cute image of a cat or dog happily exposing their bellies for a good belly rub. On scratching their stomach areas thereon, a special belly scent is emitted for pleasing the olfactory senses of all animal lovers. 

This isn’t some silly gimmick paper note that we are talking about! The scents in the card have been painstakingly perfected after a ton of research and data collation by the brand.

If you still think we are joking, check out their website: http://www.felissimo.co.jp/int/  


No comments :

Post a Comment